NPV afdeling Bommelerwaard
 
Zorg voor het leven

Contactpersonen 

Wanneer u of één van uw naasten vrijwillige thuishulp nodig heeft, kunt u contact opnemen met één van onze contactpersonen.


Contactpersonen Vrijwillige Thuishulp

Nel van Helden

Nel van Helden

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Aalst

Telefoon 0418-671856

Email aalst@npvbommelerwaard.nl

Ella Berkhout

Ella Berkhout

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Brakel

Telefoon 0418-641239

Email brakel@npvbommelerwaard.nl

Corine Rademaker

Corine Rademaker

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Bruchem, Kerkwijk & Delwijnen

Telefoon 0418-642081

Email bruchem@npvbommelerwaard.nl

Petra van Weelden

Petra van Weelden

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Gameren

Telefoon 0418-561418

Email gameren@npvbommelerwaard.nl

Ina Quik

Ina Quik

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Hedel, Ammerzoden & Kerkdriel

Telefoon 073-5993442

Email hedel@npvbommelerwaard.nl

Harmke van Ooijen

Harmke van Ooijen

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Nederhemert, Well & Wellseind

Telefoon 0418-551770

Email nederhemert@npvbommelerwaard.nl

Anneke Bij de Vaate

Anneke Bij de Vaate

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Poederoijen

Telefoon 0418-674844

Email poederoijen@npvbommelerwaard.nl

Andrea van de Werken

Andrea van de Werken

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Zaltbommel

Telefoon 06-22237123

Email zaltbommel@npvbommelerwaard.nl

Marieke van Haaften

Marieke van Haaften

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Zuilichem & Nieuwaal

Telefoon 0418-750500

Email zuilichem@npvbommelerwaard.nl